صندوق قرض الحسنه حضرت رسول (ص) در سال 1378 و با هدف تحقق انجام برنامه های فرهنگی و معنوی، بهبود ارتباط  وهمچنین افزایش روحیه همکاری و همیاری میان اعضاء افتتاح گردیده و تلاش می نماید تا از طریق همیاری مالی و همفکری معنوی کمک و مساعدت میان اعضاء را محقق نماید. امروز این صندوق با سرمایه ای چندین برابر گذشته و با بهره گیری از خدمات نوینی چون سایت اینترنتی، درگاه پرداخت مستقیم، سامانه پیامکی، حسابهای متمرکز بانکی و چندین سرویس نوین دیگر، کماکان با افتخار در خدمت اعضاء محترم می باشد. شما می توانید با واریز پس اندازهای راکد در حساب شخصی خود، علاوه بر مشارکت در فعالیتهای خیرخواهانه و برخورداری از اجر معنوی، از حفظ اصل پول و دریافت عندالمطالبه آن مطمئن باشید. اعتماد، حمایت و پشتیبانی شما سرمایه ماست.

در کنار سازوکار فوق الذکر، همچنین رویه ای برای امور خیریه و کمک های بلاعوض به نیازمندان آبرومند نیز ایجاد شده است که در موارد خاص نسبت به ارائه کمک به معیشت، تحصیل، کارآموزی، اشتغال، ازدواج، درمان، بازپروری و .... افراد یتیم، خانواده های بی سرپرست، نیازمندان آبرومند و امثالهم اقدام می نماید. علاقمندان می توانند جهت مشارکت در فعالیتهای صندوق و یا مشارکت در این امر خیر، وجوه خود را از طریق قسمت (پرداخت اینترنتی) همین سامانه واریز نموده و یا از شماره حسابهای ذیل استفاده نمایند:

شماره حساب صندوق(جهت واریز اقساط و سپرده ها): بانک رفاه (به نام محمد بروجردی)

حساب شماره : 162169929

شماره کارت: 7912-0692-6315-5894


شماره حساب خیریه (جهت واریز کمک به نیازمندان آبرومند): بانک صادرات (به نام محمد بروجردی)

حساب شماره : 0210463327006

شماره کارت: 8742-4621-6917-6037


شرایط عضویت: دریافت فایل

1 – تکمیل فرم درخواست عضویت و تصویب توسط هیئت امناء

2 – افتتاح حساب  با موجودی حداقل یک میلیون ریال

3 – افزایش موجودی حساب ماهیانه حداقل پانصدهزار  ریال بعنوان حق عضویت

پس از ثبت مشخصات، شماره حساب به همراه کلمه عبور برایتان ارسال خواهد شد.

تذکر مهم:

از آنجا که بر اساس استفتاء انجام شده از دفتر مراجع عظام و پاسخ دریافتی از دفتر حضرت آیت الله خامنه ای اعطای وام به شرط سپرده گذاری از مصادیق معاملات ربوی و حرام می باشد. لذا بدینوسیله ضمن اعلام لغو ضرورت سپرده گذاری جهت دریافت وام، تغییرات ذیل را در نحوه خدمات رسانی این صندوق اعلام می نماید:

1.    منبعد هیچگونه سپرده گذاری در نزد صندوق اجباری نبوده و هیچ وامی به شرط داشتن موجودی به اعضاء تعلق نمی گیرد. با این حال با توجه به فقدان منابع مالی مستقل، اعضاء محترم می توانند به صورت داوطلبانه و جهت کمک به ادامه کار صندوق کماکان به واریز وجه در حساب شخصی خود نزد صندوق ادامه داده و علاوه بر حفظ اصل دارایی و دریافت عندالمطالبه آن، از مزایای معنوی این کار خیر نیز بهره مند گردند.

2.    کلیه اعضاء می توانند به شرط عدم بدهی به صندوق، نسبت به برداشت هر میزان از موجودی خود اقدام نمایند.

3.    در صورت داشتن بدهی به صندوق اعضاء می توانند نسبت به ادامه پرداخت اقساط تا پایان بدهی خود به صندوق اقدام نموده و سپس موجودی خود را برداشت نمایند یا اینکه درخواست نمایند تا بدهی و موجودی ایشان با هم تسویه گردد.


4.    بعلت کاهش منابع مالی، منبعد حداکثر مبلغ اعطای وام تا سقف بیست میلیون ریال، بر اساس نوبت و به شرط نداشتن بدهی از وام پیشین و نداشتن سابقه بدحسابی خواهد بود.

5.    هر گونه ابهام را می توانید از طرق زیر سوال فرمائید.

پست الکترونیک: info@charityfund.ir
سامانه پیام کوتاه: 50005000353598

                                                                                                                                                                                                                

ورود به حساب  
شماره حساب
کلمه عبور
تابلو اعلانات   

به اطلاع همه اعضاء گرامی می رساند از آنجا که درگاه پرداخت مستقیم سایت صندوق در حال حاضر بعلت نقص فنی غیرقابل استفاده می باشد، جهت پرداخت اقساط و هدایای خود صرفا از شماره حسابهای ارائه شده در کادر روبرو استفاده فرمایند.